Wybielanie zębów Poznań

Jednym z najczęstszych i najpopularniejszych powodów, dla których pacjenci decydują się na zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej jamy ustnej, jest uzyskanie pięknego i białego uśmiechu. Odpowiedzią na te potrzeby jest profesjonalne wybielanie wykonywane w naszym gabinecie dentystycznym w Poznaniu.

Wybielanie zębów Poznań polega na przeprowadzenie kompleksowego zabiegu, który sprawi, że zęby staną się jaśniejsze o kilka odcieni. Zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej w naszej klinice New Dent Clinic wykonywane są wyłącznie przez doświadczonego dentystę posiadającego setki zrealizowanych zabiegów na rzecz pacjentów borykających się z przebarwieniami uzębienia.

Zewnętrzna warstwa zęba nazywana jest szkliwem. Kolor naturalnych zębów powstaje w wyniku odbijania i rozpraszania światła od szkliwa w połączeniu z kolorem zębiny pod nim. Na jakość, czyli grubość i gładkość szkliwa wpływają między innymi Twoje geny. Cieńsze szkliwo pozwala na prześwitywanie większej ilości koloru zębiny. Posiadanie gładszego lub bardziej szorstkiego szkliwa wpływa również na odbicie światła, a tym samym na kolor.

Każdego dnia na szkliwie tworzy się cienka powłoka, która zbiera plamy. Mogą one znajdować się również w szkliwie zęba, co również rodzi problem dla osoby dbającej o stan uzębienia.

Najczęstsze przyczyny żółknięcia lub przebarwienia zębów to:

  • palenie tytoniu,
  • picie napojów takich jak kawa, cola, herbata i czerwone wino,
  • nieregularne dbanie o stan uzębienia
  • naturalny proces starzenia się, który sprawia, że ​​zęby stają się mniej jasne ze względu na cieńsze szkliwo 

Ile kosztuje wybielanie zębów w Poznaniu?

Wybielając zęby możemy sprawić, że ich wyglą będzie jaśniejszy i bielszy, zapewniając piękny uśmiech. Wybielanie zębów w Poznaniu, oferowane w naszej klinice New Dent to prosty, bezbolesny, bezpieczny i skuteczny zabieg rozjaśniający zęby i pomagający usunąć plamy i przebarwienia. Zabieg wybielania zębów należy do najpopularniejszych kosmetycznych zabiegów stomatologicznych, ponieważ może znacznie poprawić wygląd zębów. O czym warto pamiętać w kontekście długotrwałych efektów, to iż wybielanie nie jest jednorazowym zabiegiem. Jeśli chcesz zachować jaśniejszy kolor, warto co jakiś czas go powtarzać. Dzięki najnowszym metodom stosowanym przez naszą klinikę możemy podarować Ci bielszy, młodzieńczy i piękny uśmiech, o jakim zawsze marzyłeś!

Cena wybielania zębów w Poznaniu

Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje wybielanie zębów sprawdź nasz cennik dostępny na stronie internetowej. Znajdziesz w nim koszty najpopularniejszych zabiegów, które świadczymy każdego dnia dla naszych klientów. Cena wybielania zębów w Poznaniu może być ustalana indywidualnie, mając na uwadze obecny Twój obecny stan uzębienia oraz oczekiwania.

Wybielanie Zębów gabinet dentystyczny

Chcesz skutecznie wybielić zęby? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego poznańskiego gabinetu dentystycznego, kosztami prezentowanymi w cenniku oraz metodami, które stosujemy do uzyskania zamierzonych efektów. Z nami uzyskasz piękny i zdrowy uśmiech. W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jeśli interesuje Cię wybielanie zębów Poznań czy w okolicach, zgłoś się do nas już dziś!

Jak długo trwa wybielanie zębów?

Sam zabieg wybielania zębów może trwać kilkanaście minut. W określonych przypadkach może dojść do konieczności usunięcia kamienia i osadów przed przystąpieniem do zabiegu, aby finalny efekt był jak najbardziej zadowalający. Efekt wybielania zębów jest najbardziej intensywny do kilku tygodniu po zabiegu. Po około 6 tygodniach barwa zaczyna się stabilizować, zapewniając bielszy i piękniejszy uśmiech przez kolejne miesiące. Zaleca się okresowe powtarzanie zabiegu po 1-3 latach.

New Dent Clinic
os. Orła Białego 74, Poznań
530 855 865
Zadzwoń do nas już dziś!
Rejestracja czynna
7 dni w tygodniu
Skontaktuj się z nami
new.dent@op.pl
Alaa Eljamal - ZnanyLekarz.pl