Stomatologia estetyczna

Co powiesz na to, by uzyskanie pięknego i zdrowego uśmiechu przebiegało w miłej, bezstresowej atmosferze, przy użyciu nowoczesnych technik oraz sprawdzonych narzędzi? Jeśli jesteś zainteresowany, to znalazłeś się w dobrym miejscu. NewDent Clinic jest profesjonalnym gabinetem dentystycznym zlokalizowanym w Poznaniu, oferującym zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej. Przy tego typu zabiegach ważne jest nie tylko stworzenie pięknego uzębienia, ale przede wszystkim zadbanie o komfort, bezpieczeństwo i zdrowie pacjenta. Nawet najtrwalsza i najbardziej precyzyjnie przygotowana licówka, która będzie naruszać tkankę pacjenta i powodować dyskomfort, z pewnością nie będzie dobrym rozwiązaniem. Dlatego podczas wszystkich zabiegów kierujemy się:

  • wieloletnim doświadczeniem w stomatologii estetycznej,
  • oczekiwaniami oraz potrzebami pacjentów,
  • indywidualnym planem leczenia,
  • bezpiecznymi i sprawdzonymi metodami uzupełnienia uzębienia.

Uzupełnianie ubytków

Brak jednego lub więcej zębów zazwyczaj wywołuje uczucie skrępowania oraz niższej samooceny. W wielu przypadkach ubytki w uzębieniu mogą prowadzić do zaburzeń w układzie łuków zębowych, co obciąża pozostałe zęby i wpływa niekorzystnie na zdrowie. Stomatologia estetyczna to zatem ratunek dla wszystkich osób, chcących dbać o zdrowie i higienę jamy ustnej oraz o swój wygląd. Świetnym uzupełnieniem braku zębów mogą być implanty. W NewDent Clinic wykonujemy między implanty MIS (wysoka jakość, bezpieczeństwo, certyfikaty spełnienia norm ISO, europejskiej normy CE i atesty FDA), stawiając na najwyższy poziom realizowanych usług oraz ich trwałość.

Poprawa wyglądu uzębienia

Wielu pacjentów zgłasza się do nas także z problemem przebarwionych i ukruszonych zębów. Również w takiej kwestii możemy pomóc, między innymi poprzez zabiegi z użyciem licówek czy koron. Możemy zaproponować między innymi korony pełnoceramiczne, akronowo-acetalowe, metalowo-porcelanowe oraz licówki ceramiczne lub kompozytowe. Wyboru dokonujemy podczas indywidualnych konsultacji dentystycznych w naszym gabinecie w Poznaniu.

Co zyskasz dzięki tym zabiegom?

Idealna odbudowa zębów, nowy kształt, białe zęby — to tylko niektóre zalety przeprowadzanych przez nas zabiegów. W zależności od potrzeb oraz oczekiwań pacjentów dobieramy sprawdzone metody leczenia, używając profesjonalnych narzędzi. Mamy nadzieję, że nasze doświadczenie oraz atmosfera panująca w gabinecie sprawią, że będą Państwo chętnie odwiedzać nas, by zyskać piękny i zdrowy uśmiech na lata.

New Dent Clinic
ul. Glebowa 38, Poznań
530 855 865
Zadzwoń do nas już dziś!
Rejestracja czynna
7 dni w tygodniu
Skontaktuj się z nami
new.dent@op.pl